З понеділка відомчі будинки у Львові відімкнуть від електропостачання через борги


Площадка:

Реклама арсенал


Адрес: Украина, Львов


  
Загальний борг відомств за спожиту електроенергію перед ВАТ „Львівобленерго” станом на 1 жовтня 2009 року становить 1 млн. 617 тис. грн., і зріс з початку року на 128,2 тис. грн. Відтак „Львівобленерго” погрожує з 12 жовтня відімкнути від електропостачання частину відомчих будинків, передає відділ корпоративних зв’язків товариства.

Як йдеться у повідомленні, заплановане припинення електропостачання відомчого житла Будинкоуправління №3 Львівської КЕЧ, зокрема об’єктів по вул. Коновальця, 85а, 85б, 85в у Львові у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію. БУ №3 Львівської КЕЧ з початку року збільшило заборгованість на 80 тис. грн., і на 5 жовтня 2009 року борг становить 205 тис. грн.

Загалом найбільшими боржниками перед ВАТ „Львівобленерго” є Будинкоуправління №3 та №4 Львівської КЕЧ, ДП „ЛАНТ-ЖКВ”, ДЖКП „ЛОРТА”, ДП „ЖКК” тощо.

ВАТ „Львівобленерго”, керуючись у своїй діяльності виключно чинним законодавством, зобов’язане припиняти електропостачання боржникам і не має права постачати споживачам жодного безоплатного кіловата електроенергії.


Сопутствующие товары:

Трансфер у Львові, Оренда автобуса Львів, трансфер зі Львова, Аренда автобуса Львов

Аренда автотранспорта во Львове

Пасажирські перевезення Львів, Пассажирские перевозки со Львова, Оренда автобусів Львів, Аренда автобуса во Львове, Прокат автобусу Львів, Прокат автобусов Львов

Пасажирські туристичні перевезення у Львові, перевезення туристів Львів.

Трансфери зі Львова, по Львову, у Львові. Трансфери мікроавтобусами. Замовлення мікроавтобусів.

Пасажирські перевезення у Львові мікроавтобусами і легковими авто. Замовити пасажирські перевезення зі Львова. Пропонуємо перевезення пасажирів у Львові.

Міжнародні автобусні перевезення Львів, аренда автобусов Львов, Прокат автобуса Львів, оренда мікроавтобусів у Львові, Замовити автобус, мікроавтобус на прокат Львів


 

Общая информация

Создать площадку