Успішний старт продажів Mitsubishi ASX в Японії!


Площадка:

ТзОВ "АВТОЦЕНТР ЗАХІД"


Адрес: Украина, Луцк


ПРЕС-РЕЛІЗ                                                                                                                   р.

Успішний старт продажів Mitsubishi ASX в Японії!

Впродовж першого місяця продажів кросовера Mitsubishi ASX в Японії зафіксовано більш ніж триразове збільшення попиту на даний автомобіль в порівнянні з плановими показниками.

Перший місяць продажів нового компактного кросовера Mitsubishi ASX в Японії (на місцевому ринку назва автомобіля — RVR) перевершив найоптимістичніші прогнози: поміщено 5 169 контрактів на покупку автомобіля. Первинні плани припускали висновок 1 500 контрактів впродовж першого місяця продажів кросовера. Дані результати дають всі підстави припускати, що Mitsubishi ASX стане бестселером продажів в Європі в цілому і в Україні зокрема.

Нагадаємо, появи кросовера ASX в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні заплановано в липні-серпні 2010-го року. Варіанти бензинових двигунів для українського ринку — об'ємом 1,6 л, 1,8 л і 2,0 л. Тип приводу -  передній або повний. Автомобіль оснащуватиметься механічною коробкою передач або безступінчатим варіатором. Компанія «Торговий дім «НІКО» додатково повідомить про передбачувану ціну, технічні характеристики і комплектації автомобіля Mitsubishi ASX на ринку України.        

Інформаційна довідка: Mitsubishi ASX

Новий компактний позашляховик  із спортивним характером Mitsubishi ASX (Active Smart (Х) Crossover) MMC представила на Женевському автосалоні 2010. У дизайні передньої частини автомобіля використовуються фірмові грати радіатора Jet Fighter. Концепція такого дизайну позичена у Mitsubishi Heavy Industries, яка випускає реактивний винищувач F-2. Mitsubishi ASX розроблений на платформі «Project Global» і покликаний об'єднати в одному автомобілі кращі якості Lancer X і відмінну керованість Outlander XL. Спеціально для ASX був розроблений ексклюзивний  колір «kawasemi» — так японською називається зимородок, птах бірюзово-блакитного кольору.

Довжина автомобіля  — 4,295 м, колісна база — 2,67 м. Автомобіль оснащується новим виглядом ксенонових ламп 160° Super-HiD “Wide Vision”, які забезпечують щонайширший кут освітлення, — до 160°. Окрім цього, в ASX основна інформація виводитиметься на багатофункціональний кольоровий дисплей, який знаходиться на приладовій панелі. Також новий компактний кросовер оснащується панорамним дахом, а набір активних і пасивних пристроїв безпеки включає:

  • Система курсової стійкості (MASC)
  • Активна протибуксовочна система (MATC)
  • ABS
  • Електронний розподіл гальмівних зусиль (EBD)
  • Система допомоги при екстреному гальмуванні (Brake Assist)
  • Регенеративна система гальмування
  • 7 подушок безпеки (включаючи захист колін водія)  
  • Фірмова технологія безпечного кузова Mitsubishi — RISE.

Інформаційна довідка:

Компанія “Торговий дім “НІКО” — офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. За наслідками 2009р. компанією реалізовано більше 6 000 автомобілів (частка ринку Mitsubishi склала 4,6%, за даними ІАГ«Автоконсалтинг»).

Компанія “Торговий дім “НІКО” входить до складу Групи компаній “НІКО”, основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібні продажі і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, брокерські послуги на митниці і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд «НІКО» визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу «ГVардия» (ІД«Галицькі контракти»). Оборот Групи компаній «НІКО» в 2008 році склав понад $800 млн.  Докладніше про Групу компаній «НИКО».

За  детальнішою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офіційного дилера Mitsubishi Motors «АВТОЦЕНТР ЗАХІД» за телефоном у місті Луцьку 0332 77 33 00 або завітайте до автосалону, що знаходится за адресою: м.Луцьк, вул… Карпенка-Карого, 17.

 

 


Сопутствующие товары:

Продажа готового бизнеса в СПБ- универсам в активном месте

Продажа готового бизнеса в СПБ- универсам в активном месте

Цена: 1.00 грн.
Оптовая: 1.00 грн.

Сдается в аренду универсам в активном месте

Сдается в аренду универсам в активном месте

Цена: 1,200.00 руб.

Ведущие на Новый год, ведущие на корпоративный вечер, тамада на свадьбу, тамада в Киеве, ведущий в Киеве, Дед мороз и снегурочка, Корпоративный Новый Год

Ведущие на Новый год, ведущие на корпоративный вечер, тамада на свадьбу, тамада в Киеве, ведущий в Киеве, Дед мороз и снегурочка, Корпоративный Новый Год

Замовити мікроавтобус для трансферу Львів - Трускавець - Львів

Розробка і складання внутрішніх документів (положень, наказів, інструкцій)

В прошлом году в Мариенбаде (Annee derniere a Marienbad, L')

В прошлом году в Мариенбаде (Annee derniere a Marienbad, L')

Цена: 12.00 грн.

 

Общая информация

Создать площадку