Стаття в журналі "Агробізнес сьогодні" №7 (182) 2010 старшого наукового співробітника, УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого


Площадка:

ООО Риля Украина


Адрес: Украина, Львов


У пересувній установці для приготування комбікормів виробництва фірми Riela (Німеччина) застосовано пневмотранспорт. 
Крім того, установка GMA 3500 складається з одновісного ходу, сниці, дробарки, бункера-змішувача, приймального бункера для твердих добавок, дозуючого пристрою для рідких компонентів та механізму привода робочих органів. Серед її особливостей слід відмітити, що не дивлячись на компактність конструкції, до її складу входить весь перелік обладнання повноцінного комбікормового заводу, керування технологічним процесом якого здійснюється за допомогою комп'ютера з програмним забезпеченням для приготування 99 рецептів комбікорму. Її молоткова дробарка  продуктивністю 10 -12 т/год. укомплектована 72 молотками із твердих сплавів, має ширину робочої зони 380 мм і може комплектуватися решетами декількох типів, які при необхідності замінюються за лічені хвилини. Бункер-змішувач ємкістю 3,5 т. має циліндричну форму з конічною нижньою частиною. Приймальний бункер для твердих добавок, та дозуючий пристрій для рідких компонентів виготовлені із неіржавіючої сталі. Застосування в конструкції машини пневмопроводів дещо підвищує енерговитрати, але дає значний виграш у зручності використання агрегату. Так, за рахунок використання в конструкції пневмопроводів, вказаний агрегат без застосування будь-яких допоміжних технічних засобів та без використання ручної праці здатний самостійно завантажувати сировину та вивантажувати готовий комбікорм в господарські склади та бункери систем роздавання кормів. 
Такий агрегат агрегатується з трактором потужністю 150 к.с. і виконує технологічний процес наступним чином:
 перед початком роботи тракторист-оператор під’їжджає до складу фуражного зерна, прокладає до буртів із сировиною пневмопроводи та під’єднує їх до пневмосистеми комбікормової установки. Зерно з бурта через забірник  по завантажувальному пневмопроводу за допомогою потоку розрідженого повітря, створюваного компресором, подається до молоткової дробарки, де його подрібнюють. В пневмопровід вмонтовано сепаратор сторонніх домішок, за рахунок чого забезпечується надходження в дробарку очищеної вихідної сировини. Після цього за допомогою завантажувального шнека подрібнене зерно подається до бункера–змішувача. Добавки, що не потребують подрібнення, БВД та премікси завантажують у приймальний бункер твердих добавок вручну. Рідкі добавки із спеціальної штатної ємності також подаються до бункера-змішувача. Дозування компонентів здійснюється тензовимірювальним пристроєм методом послідовного набору доз з виведенням інформації на індикатор пульта керування та дублююче табло, що встановлюється в кабіні трактора. Після повного завантаження заданих компонентів вмикається режим змішування, і через 5-8 хв. приготування комбікорму завершується. 
Після закінчення процесу приготування порції комбікорму, останній вивантажується ззовні за допомогою пневмопроводу до місця його складування в господарстві або в бункери систем роздавання кормів. Після цього цикл приготування комбікорму повторюється. 
Виробництво пересувного малогабаритного комбікормового агрегата GMA 3500 розпочато з 2009р. За цей час установка демонструвалася на міжнародних виставках сільськогосподарської техніки «Agritechnika-2009» (м.Ганновер, Німеччина) та «ІнтерАгро-2010» (м.Київ, Україна) і отримала чимало схвальних відгуків спеціалістів і зацікавила цілий ряд потенційних замовників даного виду обладнання.
Завдяки своїм компактним габаритним розмірам такий агрегат також може застосовуватись в будь-якому невеликому складському приміщенні безпосередньо біля буртів зерна. Вдале поєднання в своїй конструкції найкращих на сьогоднішній день технічних вирішень дозволяє отримати 10-12 т/год. високоякісного комбікорму. При цьому виготовлено обладнання з традиційно високою німецькою якістю, воно має високий технічний рівень і невелику (порівняно з аналогами), досить привабливу відпускну вартість підприємства-виробника, що становить 70 тис.€.


Сопутствующие товары:

Макки Алекс — Введение в .NET 4.0 и Visual Studio 2010 для профессионалов

Макки Алекс — Введение в .NET 4.0 и Visual Studio 2010 для профессионалов

Цена: 611.00 руб.

Ли В. — Профессиональное программирование гаджетов Windows 7 & Vista

Ли В. — Профессиональное программирование гаджетов Windows 7 & Vista

Цена: 328.00 руб.

HiViz 4 мушки в 1 для планки шириной 7,9 мм и 9,7 мм FO2008-II

Цена: 1,500.00 руб.

С. В. Шаталов — 100% самоучитель. Windows 7

С. В. Шаталов — 100% самоучитель. Windows 7

Цена: 149.00 руб.

В. В. Вишневский, В. В. Ремезов, Р. Г. Прокди — Windows 7 + Office 2010. Книга + 5 видеокурсов на DVD

В. В. Вишневский, В. В. Ремезов, Р. Г. Прокди — Windows 7 + Office 2010. Книга + 5 видеокурсов на DVD

Цена: 42.00 руб.

М. В. Юдин, А. В. Куприянова — Ноутбук с Windows 7. Полное руководство. + DVD с 4 видеокурсами, обновление, антивирусы и набор полезных программ для ноутбука. 3-е изд.

Цена: 370.00 руб.

 

Общая информация

Создать площадку