Roca Group (Іспанія) — це світовий лідер по виробництву повного асортименту продукції для ванних кімнат


Площадка:

VANNAJA


Адрес: Украина, Киевская


На сьогоднішній день RocaGroup(Іспанія)  — це світовий лідер по виробництву повного асортименту продукції для ванних кімнат: ванн, санітарної кераміки, змішувачів, аксесуарів і меблів для ванної кімнати. RocaGroup– єдиний в світі виробник всіх видів ванн: чавунних, сталевих, акрилових.

Roca Group – міжнародний холдинг, що включає більше 60 марок.

Продукція Roca Group представлена на 4 континентах, в Європі, Азії, Америці, Африці, в 80 країнах світу.

20 000 співробітників працюють в офісах, представництвах і на заводах RocaGroup. До складу RocaGroupвходять 66 заводів, розташованих по всьому світу.

Під торгівельною маркою Rоса виготовляються найбільш широкий спектр продуктів для ванної кімнати, компанія Агромат пропонує наступні групи виробів:

•         санітарна кераміка (раковини, унітази-компакти, біде, пісуари і аксесуари);

•         ванни всіх видів (акрилові, чавунні, сталеві, );

•         газові котли;

Якість продукції підтверджена багаточисельними міжнародними сертифікатами, у тому числі ISO 9001.

Основні дати

1917 – Заснування Rocaradiadores, S.a (АТ «Рока Радіатори»)

1925 – Виробництво перших моделей чавунних ванн

1936 –Roca виводить на ринок колекції санітарної кераміки і іншої продукції для ванних кімнат

1976 –Розпочато виробництво металевих ванн

1980 –Компанія завойовує ринок керамічної плитки

1999– Придбання групи швейцарських компаній Keramik Laufen (включаючи Jika)

Солідність і довговічність чавунних ванн підтверджує і довга історія існування їх виробництва.

У 1917 році в передмісті Барселони Гаве брати Долі заснували власну справу — фабрику по виробництву радіаторів з чавуну Compania Roca Radiadores, S.a. Успіх до братів прийшов відразу. Досить швидко зайнявши позиції, що лідерують, на ринку, вони вирішили розширювати бізнес. З 1925 року фабрика почала випускати чавунні ванни, з 1936 — санфаянс. Це зміцнило позиції ROCA на ринку.

Сьогодні група ROCA займає перше місце в Европе і друге місце в світі по виробництву продукції для ванних кімнат.

Виробництво устаткування для ванних кімнат ROCA почала з чавунних ванн. Тих самих, які вірою і правдою служили нашим дідам, батькам, служать нам і, напевно, служитимуть нашим дітям, оскільки це позачасовий продукт. Ванни від іспанського виробника володіють структурою, стійкою до деформацій, зносу і ударів, і виконані з матеріалу. Високої якості, виробництва традиційним способом з великою ретельністю і акуратністю, вони і сьогодні актуальні для тих, хто любить оточувати себе довговічними предметами. Іспанські ванни мають антисковзяще покриття, ручки оброблені (хром).

http://www.dekor.shop.by/images/ROCA.jpg

Шар емалі складає 1 мм для ванн, емальованих на основі титану. Основна характеристика емалі — її стійкість до дії кислот і лужних миючих засобів, що дозволяє чавунним ваннам ROCA тривалий час зберігати свій колір і блиск. Особливість чавунних ванн ROCA – відсутність ефекту «апельсинової шкірки» (цилюліту). Технологія нанесення емалі на розжарений виріб не залишає можливості для вкраплення бульбашок повітря. Таким чином, емальована поверхня виходить бездоганно рівною і гладкою.

Продукція провідних європейських виробників чавунних ванн має високу якість, оскільки кожна ванна піддається комп'ютерному контролю на наявність внутрішніх тріщин в чавуні, а така емаль ідеально гладка і не жовтіє. На око визначити, чи є тріщини в чавуні чи ні, — дуже складно, а точніше взагалі неможливо, бо такий дефект виявляється лише через деякий час.

Головний недолік чавунних ванн — велика вага, а також крихкість чавуну, що не дозволяє добитися різноманіття форм і розмірів ванн. Наприклад, не буває круглих або кутових чавунних ванн.

Українська перевага до чавунних ванн обумовлена тягою, що історично склалася, до монументальності, отаким стереотипом, який руйнується у міру розширення асортиментного ряду і купівельної спроможності населення.

Необхідно уникати використання засобів, які “по освітленню”, оскільки більшість таких засобів містять кислоти, які легко можуть пошкодити емаль.

У випадку, якщо на ванні утворюється наліт унаслідок поганого очищення води, ми рекомендуємо наповнити ванну теплою водою, розвести в ній невеликий об'єм оцту, ретельно розміщувати розчин і залишити на 2–3 години. Потім випустити воду і ретельно сполоснути ванну. Оцет є слабкою кислотою, яка видаляє наліт, але не шкодить емалевому покриттю.

СТАЛЬ

Дешевизна сталевих ванн щодо чавунних (в середньому в 2–3 разу) спрацьовує на постійне збільшення долі продажів. Чинник ціна/якість і стійке бажання виробників вирішувати проблеми за допомогою нових технологій емалювання і вживання додаткових шумоглушителів допомагають в цьому.


Сопутствующие товары:

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 100х70

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 100х70

Цена: 6,373.62 руб.

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 120х70

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 120х70

Цена: 5,524.20 руб.

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 140х70

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 140х70

Цена: 5,761.80 руб.

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 150х70

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 150х70

Цена: 6,189.48 руб.

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 170х70

Roca (Рока) — CONTESA (с ножками в комплекте) 170х70

Цена: 6,534.00 руб.

Roca (Рока) — PRINCESS-N (ручки и ножки в комплекте) 150х75

Roca (Рока) — PRINCESS-N (ручки и ножки в комплекте) 150х75

Цена: 9,468.36 руб.

 

Общая информация

Создать площадку